V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Je možné použít Vaší technologii i na jiné povrchy než je beton a terazzo?

Technologií HTC Superfloor™ se samozřejmě dají opravovat i jiné typy podlahových krytin. Za pomocí systému je možné renovovat a opravovat nejen betonové podlahy a terazzo podlahy, ale dokonce i dřevěné podlahy, parkety, palubovky, osb desky, podlahy z přírodního kamene, umělé kamenné podlahy, mramorové podlahy, žulové podlahy a mnoho dalších. Provádíme také přípravu podkladů pro aplikace dalších podlahových vrstev.

Výhodou aplikace systému HTC Superfloor™ je, že celý proces je zcela bezprašný, což je zajištěno impregnací a výkonnými vysavači, které prach ihned odsají. Je možnost bez problémů navazovat jednotlivé etapy a na výsledné ploše není nic poznat. Vznikne hladká, lesklá podlaha, která získá antistatické vlastnosti, dlouhou životnost a zvýšenou odolnost proti oděru.

Chcete vidět, jak by úprava vypadala na vaší podlaze? Pro naše potencionální zákazníky nabízíme testovací vzorek zdarma přímo na vaší podlaze. Provedeme několik variant opravy a vy si pak jednoduše vyberete.

úprava dřevěné podlahy bruskami HTC - EZwood™ úprava dřevěné podlahy bruskami HTC - EZwood™