V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Litý cementový potěr Cemflow

Lité cementové potěry cemflow získávají v poslední době na oblibě. Společnost Provas Plzeň s.r.o. Vám nabízí kompletní realizaci pohledových litých cementových potěrů sloužící jako nášlapná vrstva tedy Cemflow LOOK®.

V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Jak to u nás funguje

 

Jste majitelem nebo uživatelem podlahové plochy z betonu,  drátkobetonu, přírodního  kamene, terazza či dřeva? Poptejte naši profesionální společnost a my Vám podlahu opravíme nebo zrenovujeme nejmodernější švédskou technologií HTC SuperfloorTM

 

Po obdržení poptávky se Vám ozveme a probere s Vámi veškeré podrobnosti o  podlaze a o představě finálního vzhledu.Konzultace je zdarma a probíhá telefonicky, osobně v našem Showroomu nebo přímo u Vás. 

 

Jako jediná firma v regionu střední a východní Evropy nabízíme pro naše potencionální zákazníky testovací vzorek, který provádíme po předchozí konzultaci přímo na Vaší podlaze. Vzorek je obvykle o velikosti cca 4x4m kde provedeme několik variant. V případě následné realizace cenu za provedení vzorku odečteme z konečné faktury.

 

Na základě konzultace a případně provedeného vzorku Vám vyhotovíme konkrétní cenovou nabídku. Nabídka obsahuje vždy konečnou cenu bez dalších skrytých navýšení a poplatků.

 

Realizace zakázky probíhá na základě nabídky a dohody s investorem. Realizace je možná v jednosměnném nebo dvousměnném provozu. Jsme schopni realizovat zakázky s minimálním omezením Vašeho provozu a proces realizace pružně přizpůsobovat Vašim potřebám. Hluk i prašnost jsou minimalizovány použitím nejmodernějších technologií na trhu. Hotové dílo je možné plně užívat ihned po vytvrdnutí finální impregnace. 

 

Litý cementový potěr

 

Litý cementový potěr Cemflow LOOK

Cemflow LOOK

 

CEMFLOW® je možno přímo použít jako pohledový nebarvený nebo barvený potěr. Struktura povrchu je pak hladká, pevná a podobá se vzhledově litému terrazzu (tzn. pohledovou strukturu tvoří zbroušené kamenivo). Produkt CEMFLOW LOOK® je technologicky tvořen jednak velmi kvalitně provedenou pokládkou a ošetřováním samotného potěru a jednak následnou úpravou povrchu.

Postup úpravy

Postup úpravy povrchu je náročnější na čas a strojní vybavení než standardní přebrušování a nátěry. Ve firmě Provas Plzeň s.r.o. používáme pro vytvoření dokonalé povrchové úpravy Cemflow LOOK úpravu povrchu vycházející z technologie HTC Superfloor™. Tím se lišíme od konkurence, která kombinuje broušení a polyuretanové nebo epoxidové laky.

Minimální pevnostní třída potěru pro CEMFLOW LOOK® je CF25. Vzhledem k tomu, že návrh na použití CEMFLOW LOOK® by měl být zakomponován již v projektové dokumentaci díla, rádi Vám případné nejasnosti vysvětlíme a pomůžeme se zakomponováním tohoto typu podlahy do Vašeho projektu.

Provas Plzeň