V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Lité terazzo

Lité broušené a leštěné terazzo (či terrazzo, teraco) je materiál na cementové bázi. Po nalití povrch brousíme a leštíme. Poslední leštící krok provádíme v rozmezí hrubosti 400-3000 (hodnota 400 určuje hrubost brusných nástrojů a hodnota 3000 výsledný lesk). Následuje uzavření podlahy speciální uzavírací impregnací.

Naše společnost nabízí dvě produktové řady na bázi cementového terazza:

Classic terazzo

Reprezentuje klasický vzhled terazza. Při realizaci používáme bílý nebo šedý cement jako pojivo či mramorovou drť. Díky našim bohatým zkušenostem Vám provedeme renovace či doplňování a vytvoříme repliky terazzových podlah včetně bordur i v objektech s památkovou péčí.

Modern terazzo

Pro tento moderní typ terazza používáme pojivo na polymer-cementové bázi. Můžete si vybrat z široké nabídky barevných odstínů pojiva v kombinaci s různými druhy plniva (mramor, sklo, perleť, zrcadla...). Modern terazzo se bude skvěle vyjímat v reprezentativních prostorách, firemních recepcích, restauracích či moderních bytech a vilách. 

Epoxidové terazzo

Využití epoxidového terazza patří mezi velmi moderní záležitost. Tento typ má proti cementovému terazzu výrazně lepší mechanicko-fyzikální vlastnosti. Mezi hlavní výhody epoxidového terazza patří prakticky neomezená barevná škála pojiva, vysoká chemická oddolnost, malá konstrukční tloušťka již od 4 mm, v závislosti na plnivu, a bezesparost systému (je však nutné zachovat dilatace v podkladu). Tento typ podlah je díky svým vlastnostem cenově náročnější.