V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Lité terrazzo (teraco)

Lité broušené a leštěné teraco/terazzo/terrazzo je materiál na cementové bázi. Po nalití povrch brousíme a leštíme přičemž poslední leštící krok provádíme v rozmezí hrubosti 400-3000 ( hodnota určuje hrubost brusných nástrojů a výsledný lesk). Následuje uzavření podlahy speciální uzavírací impregnací.

 

V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Jak to u nás funguje

 

Jste majitelem nebo uživatelem podlahové plochy z betonu,  drátkobetonu, přírodního  kamene, terazza či dřeva? Poptejte naši profesionální společnost a my Vám podlahu opravíme nebo zrenovujeme nejmodernější švédskou technologií HTC SuperfloorTM

 

Po obdržení poptávky se Vám ozveme a probere s Vámi veškeré podrobnosti o  podlaze a o představě finálního vzhledu.Konzultace je zdarma a probíhá telefonicky, osobně v našem Showroomu nebo přímo u Vás. 

 

Jako jediná firma v regionu střední a východní Evropy nabízíme pro naše potencionální zákazníky testovací vzorek, který provádíme po předchozí konzultaci přímo na Vaší podlaze. Vzorek je obvykle o velikosti cca 4x4m kde provedeme několik variant. V případě následné realizace cenu za provedení vzorku odečteme z konečné faktury.

 

Na základě konzultace a případně provedeného vzorku Vám vyhotovíme konkrétní cenovou nabídku. Nabídka obsahuje vždy konečnou cenu bez dalších skrytých navýšení a poplatků.

 

Realizace zakázky probíhá na základě nabídky a dohody s investorem. Realizace je možná v jednosměnném nebo dvousměnném provozu. Jsme schopni realizovat zakázky s minimálním omezením Vašeho provozu a proces realizace pružně přizpůsobovat Vašim potřebám. Hluk i prašnost jsou minimalizovány použitím nejmodernějších technologií na trhu. Hotové dílo je možné plně užívat ihned po vytvrdnutí finální impregnace. 

Naše společnost nabízí dvě produktové řady na bázi cementového terazza:

 

 terrazo clasic

Classic terazzo

Reprezentuje klasický vzhled terrazza. Při realizaci používáme bílý nebo šedý cement jako pojivo a nejčastěji mramorovou drť jako plnivo. Na základě našich zkušeností jsme schopni provádět renovace, doplňování a repliky terrazzových podlah včetně bordur i v objektech s památkovou péčí.

 terrazo modern

Modern terazzo

Pro řadu modern terrazzo používáme moderní pojivo na polymercementové bázi, které nám umožňuje nabídnout širokou škálu barevných odstínů pojiva v kombinaci s různými druhy plniva (mramor, sklo, perleť, zrcadla…). Koncept modern terrazzo doporučujeme do representativních prostor, firemních recepcí, restaurací, moderních bytů a vil apod.

  

Vzorník terazzo 

Epoxidové terazzo

Provas Plzeň s.r.o. uplatňuje nejmodernější postupy ve stavebnictví a proto nabízíme našim zákazníků také epoxidové terrazzo. Epoxidové terrazzo má proti cementovému terrazzu výrazně lepší mechanicko-fyzikální vlastnosti. Hlavními výhodami epoxidového terrazza je prakticky neomezená barevná škála pojiva, vysoká chemická oddolnost, malá konstrukční tloušťka (v závislosti na plnivu) od 4 mm a bezesparost systému (nutnost zachování dilatací v podkladu)