Úklid a údržba renovovaných průmyslových podlah

Doporučený pracovní postup každodenní údržby podlahy s podlahovým mycím strojem

Pro každodenní údržbu podlahy HTC SUPERFLOORTM s impregnací HTC Stain Protection použijte HTC Twister diamantové pady v kombinaci s podlahovým mycím strojem a čistou vodou v nádrži ( podrobný postup viz níže ). Pro zachování vysoké hodnoty impregnace HTC Stain Protection v povrchu vaší podlahy doporučujeme přidávat 2x týdně HTC Floor Conditioner.

HTC Twister diamantový pad
HTC Twister diamantové pady

 

Podrobný pracovní návod pro denní údržbu

1. Zbavte povrch hrubých nečistot

2. Nasaďte HTC Twister Green pad na unašeč stroje. Barevná strana padu je strana pracovní a zároveň ukazuje opotřebení padu.V případě ztráty barvy končí životnost HTC Twister padu

3. Do nádrže podlahového mycího stroje nalijte čistou vodu

4. Začněte se strojním čištěním

5. Po skončení prací sundejte HTC Twister pad ze stroje a opláchněte jej čistou vlažnou vodou

Zeptejte se nás

V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference