V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Renovace a opravy betonových podlah systémem HTC Superfloor™

Co je renovace podlahy HTC Superfloor™?

Jedná se o kompletní řešení pro broušení a leštění betonových podlah. Cementové mléko na povrchu betonu se odstraní pomocí mechanického broušení. Tím se odhalí spodní, silnější vrstva. Výsledkem  je kompletně hladký povrch s vysokou funkční i estetickou kvalitou, který je uzavřen speciální impregnací Výsledná podlaha je hladká, lesklý povrch umožňuje jednoduché čištění a větší odolnost proti tvorbě stop po pneumatikách, z vozíků a dalších nečistot, navíc příjemně odráží světlo. Produkt poskytuje výjimečnou odolnost vůči vodě a olejům, snižuje pronikání vody, kapalin, mastnoty, olejů a jiných znečišťujících látek do konstrukce podlahy.

Použití:

Ideální pro průmyslové a občanské stavby. Od strojírenského či automobilového průmyslu, přes skladové a logistické areály až po obchody, školy a bytovou výstavbu. Jednoduše  tam, kde vyžadujeme především funkčnost, pevnost, pohledovost, snadnou údržbu.

Výhody aplikace systému HTC Superfloor™

Bezprašnost

Bezprašnost povrchu po realizaci je zajištěna impregnací.
Bezprašnost při realizaci poskytují výkonné vysavače na brusky, které veškerý odsátý prach odsávají rovnou do PE pytlů.

Rychlá realizace

cca 600 m2 za týden

Snadná návaznost jednotlivých etap

Napojení jednotlivých etap realizace není ve finální podlaze vidět.

Snadný a rychlý úklid s minimálními náklady

Při dodržení doporučeného pracovního postupu snadný úklid a údržba

Estetika

Výsledná podlaha je hladká, lesklá a příjemně odráží světlo díky technologii HTC Superfloor™

Antistatická úprava

HTC Superfloor™ splňuje normy SS-EN 61340-5-1. Testoval se odpor, a to na betonové desce, ploše a trámu. Naměřené hodnoty odpovídají i požadavkům mezinárodních standardů IEC (Mezinárodní Elektrotechnická Komise).

Velmi dlouhá životnost

Při správné údržbě neomezeně dlouhá životnost.

Zvýšená odolnost podlahy

Koncept HTC Superfloor™ byl testován na odolnost proti oděru u Technického výzkumného institutu ve Švédsku. Výsledky nám sdělují, že podlahy broušené metodou HTC Superfloor™ mají 5 až 10krát lepší odolnost proti oděru než je stanoveno v normách pro velmi vysokou odolnost ( zkouška provedena na betonu C 28/35).

Nižší náklady na logistiku

HTC Superfloor™ je ideální povrch pro sklady a logistická centra.

Protiskluzné podlahy

Splňuje stupeň R10 dle zkušebního protokolu M76/06, přiřazení tříd R- dle BGR 181.

Minimální ekologická zátěž

Beton se skládá z přírodních materiálů.

Nehořlavá podlaha

Metoda mechanického upravení betonových povrchů HTC Superfloor™ obdržela od Evropské komise nejvyšší známku odolnosti A1FL (rozhodnutí komise 96/603/EC). Díky tomu je považovaná za nehořlavou úpravu.

V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Jak to u nás funguje

 

Jste majitelem nebo uživatelem podlahové plochy z betonu,  drátkobetonu, přírodního  kamene, terazza či dřeva? Poptejte naši profesionální společnost a my Vám podlahu opravíme nebo zrenovujeme nejmodernější švédskou technologií HTC SuperfloorTM

 

Po obdržení poptávky se Vám ozveme a probere s Vámi veškeré podrobnosti o  podlaze a o představě finálního vzhledu.Konzultace je zdarma a probíhá telefonicky, osobně v našem Showroomu nebo přímo u Vás. 

 

Jako jediná firma v regionu střední a východní Evropy nabízíme pro naše potencionální zákazníky testovací vzorek, který provádíme po předchozí konzultaci přímo na Vaší podlaze. Vzorek je obvykle o velikosti cca 4x4m kde provedeme několik variant. V případě následné realizace cenu za provedení vzorku odečteme z konečné faktury.

 

Na základě konzultace a případně provedeného vzorku Vám vyhotovíme konkrétní cenovou nabídku. Nabídka obsahuje vždy konečnou cenu bez dalších skrytých navýšení a poplatků.

 

Realizace zakázky probíhá na základě nabídky a dohody s investorem. Realizace je možná v jednosměnném nebo dvousměnném provozu. Jsme schopni realizovat zakázky s minimálním omezením Vašeho provozu a proces realizace pružně přizpůsobovat Vašim potřebám. Hluk i prašnost jsou minimalizovány použitím nejmodernějších technologií na trhu. Hotové dílo je možné plně užívat ihned po vytvrdnutí finální impregnace. 

 

úhrada faktur

Jako jediná firma v regionu střední a východní Evropy nabízíme pro naše potencionální zákazníky testovací vzorek, který provádíme po předchozí konzultaci přímo na Vaší podlaze. Vzorek je obvykle o velikosti cca 4x4 m kde provedeme několik variant. V případě následné realizace cenu za provedení vzorku odečteme z konečné faktury.
 

Renovace podlahy konceptem HTC Superfloor Platinum

Renovace podlahy konceptem HTC Superfloor Platinum

Platinum vytváří nejlesklejší povrch. Toto provedení běžně doporučujeme zákazníkům. Zahrnuje více brusných kroků než jiná provedení. Výsledkem je podlaha s nepřekonatelnou odolností. Kola a látky z vozíků nezanechávají žádné stopy na lesklém povrchu a od podlahy se mírně odráží...

Více informací

Renovace podlahy konceptem HTC Superfloor Gold

Renovace podlahy konceptem HTC Superfloor Gold

Při použití provedení Gold nebrousíme tak hluboko do betonu jako v provedení Platinum. To znamená, že se odkrývá méně štěrkopísku. Gold vytváří podlahu s vynikající odolností proti stopám od kol vozíků atd. HTC SuperfloorTM Gold je ideální pro podlahy, které jsou již hladké a rovné. {nactiObsah...

Více informací

Renovace podlahy konceptem HTC Superfloor Silver

Renovace podlahy konceptem HTC Superfloor Silver

Provedení Silver je variantou provedení Platinum. Při použití tohoto provedení brousíme stejně hluboko do betonu jako v provedení Platinum, ale neleštíme. Štěrkopísek je odkrytý stejně jako v provedení Platinum. Silver je tudíž výbornou volbou v případě, že chcete podlahu s matnou povrchovou...

Více informací

Renovace podlahy konceptem HTC Superfloor Bronze

Renovace podlahy konceptem HTC Superfloor Bronze

Bronze je provedení s nejmenším počtem brusných a lešticích kroků. Toto provedení nezahrnuje odkrytí struktury kameniva betonu. Místo toho se vrstva povrchové směsi vyleští, ale neodstraní. Tento postup vytváří pevnější povrch s lesklou úpravou.

Více informací