V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Systém HTC Superfloor™ - oprava betonové podlahy

Co je systém HTC Superfloor™?

Jedná se o kompletní řešení renovací průmyslových betonových podlah. Povrchová úprava stávající betonové desky (vsyp, epoxidový nátěr, stěrka) je částečně nebo úplně odstraněna několika brusnými kroky, po kterých následuje leštění betonových podlah do konečné podoby lesku nebo vysokého lesku.

Broušení a leštění betonu provádíme špičkovými stroji HTC , které zajistí mimo jiné bezprašnost prací po celou dobu realizace. Tímto postupem se odhalí spodní, silnější vrstva betonu.

Výhody systému HTC Superfloor™

Výsledkem je kompletně hladký povrch s vysokou funkční i estetickou kvalitou, který je uzavřen speciální impregnací HTC Stain Protection. Výsledná podlaha je hladká, lesklý povrch umožňuje jednoduché čištění a větší odolnost proti tvorbě stop po pneumatikách z vozíků a dalších nečistot.

 Navíc příjemně odráží světlo. Produkt poskytuje výjimečnou odolnost vůči vodě a olejům, snižuje pronikání vody, kapalin, mastnoty, olejů a jiných znečišťujících látek do konstrukce podlahy. Povrchová úprava v kombinaci s betonovou podlahou splňuje požadavky na antistatické podlahy (ESD, ASD) dle norem EN 1815:1997, SS-EN 61340-5-1, IEC 61340-4-1. HTC Superfloor™ je nehořlavá a odpovídá klasifikaci A1FL.

Pro jaké prostory se systém HTC Superfloor™ hodí?

Renovace betonových podlah systémem HTC Superfloor™ je ideální pro průmyslové i občanské stavby. Od strojírenského či automobilového průmyslu přes skladové a logistické areály až po obchody, školy a bytovou výstavbu. Jednoduše tam, kde vyžadujeme především funkčnost, odolnost, pohledovost, snadnou údržbu. Realizace broušených a leštěných podlah HTC Superfloor™ je bezprašná, rychlá a ekologicky šetrná efektivní volba pro renovaci vašich podlah.

Varianty systému HTC Superfloor™

Povrchovou úpravu HTC Superfloor™ nabízíme ve 4 základních konceptech, kdy všechny mají výše uvedené vlastnosti. Ze čtyř konceptů vybíráme na základě komunikace se zákazníkem/investorem. Aby odpovídal požadavkům kvalitativním, i vzhledovým i ekonomickým.
 

concepty superfloor

 

Výhody aplikace systému HTC Superfloor™

Bezprašnost

Bezprašnost povrchu po realizaci je zajištěna impregnací.
Bezprašnost při realizaci poskytují výkonné vysavače na brusky, které veškerý odsátý prach odsávají rovnou do PE pytlů.

Rychlá realizace

cca 600 m2 za týden

Snadná návaznost jednotlivých etap

Napojení jednotlivých etap realizace není ve finální podlaze vidět.

Snadný a rychlý úklid s minimálními náklady

Při dodržení doporučeného pracovního postupu snadný úklid a údržba

Estetika

Výsledná podlaha je hladká, lesklá a příjemně odráží světlo díky technologii HTC Superfloor™

Antistatická úprava

HTC Superfloor™ splňuje normy SS-EN 61340-5-1. Testoval se odpor, a to na betonové desce, ploše a trámu. Naměřené hodnoty odpovídají i požadavkům mezinárodních standardů IEC (Mezinárodní Elektrotechnická Komise).

Velmi dlouhá životnost

Při správné údržbě neomezeně dlouhá životnost.

Zvýšená odolnost podlahy

Koncept HTC Superfloor™ byl testován na odolnost proti oděru u Technického výzkumného institutu ve Švédsku. Výsledky nám sdělují, že podlahy broušené metodou HTC Superfloor™ mají 5 až 10krát lepší odolnost proti oděru než je stanoveno v normách pro velmi vysokou odolnost ( zkouška provedena na betonu C 28/35).

Nižší náklady na logistiku

HTC Superfloor™ je ideální povrch pro sklady a logistická centra.

Protiskluzné podlahy

Splňuje stupeň R10 dle zkušebního protokolu M76/06, přiřazení tříd R- dle BGR 181.

Minimální ekologická zátěž

Beton se skládá z přírodních materiálů.

Nehořlavá podlaha

Metoda mechanického upravení betonových povrchů HTC Superfloor™ obdržela od Evropské komise nejvyšší známku odolnosti A1FL (rozhodnutí komise 96/603/EC). Díky tomu je považovaná za nehořlavou úpravu.

V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Jak to u nás funguje

 

Jste majitelem nebo uživatelem podlahové plochy z betonu,  drátkobetonu, přírodního  kamene, terazza či dřeva? Poptejte naši profesionální společnost a my Vám podlahu opravíme nebo zrenovujeme nejmodernější švédskou technologií HTC SuperfloorTM

 

Po obdržení poptávky se Vám ozveme a probere s Vámi veškeré podrobnosti o  podlaze a o představě finálního vzhledu.Konzultace je zdarma a probíhá telefonicky, osobně v našem Showroomu nebo přímo u Vás. 

 

Jako jediná firma v regionu střední a východní Evropy nabízíme pro naše potencionální zákazníky testovací vzorek, který provádíme po předchozí konzultaci přímo na Vaší podlaze. Vzorek je obvykle o velikosti cca 4x4m kde provedeme několik variant. V případě následné realizace cenu za provedení vzorku odečteme z konečné faktury.

 

Na základě konzultace a případně provedeného vzorku Vám vyhotovíme konkrétní cenovou nabídku. Nabídka obsahuje vždy konečnou cenu bez dalších skrytých navýšení a poplatků.

 

Realizace zakázky probíhá na základě nabídky a dohody s investorem. Realizace je možná v jednosměnném nebo dvousměnném provozu. Jsme schopni realizovat zakázky s minimálním omezením Vašeho provozu a proces realizace pružně přizpůsobovat Vašim potřebám. Hluk i prašnost jsou minimalizovány použitím nejmodernějších technologií na trhu. Hotové dílo je možné plně užívat ihned po vytvrdnutí finální impregnace. 

Jako jediná firma v regionu střední a východní Evropy nabízíme pro naše potencionální zákazníky testovací vzorek, který provádíme po předchozí konzultaci přímo na Vaší podlaze. Vzorek je obvykle o velikosti cca 4x4 m kde provedeme několik variant. V případě následné realizace cenu za provedení vzorku odečteme z konečné faktury.