V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Renovace terazzových podlah

Terazzo (teraso,teraco) je materiál typově velmi podobný betonu, díky tomu lze renovovat také podlahy z litého terazza, terazzo dlažby, terazzo schodišťových stupňů apod. Oprava terazzových podlah oživí vzhled a vylepší vlastnosti stávající podlahy. Terazzo se jako svrchní vrstva podlah používá již stovky let. Terazzo je směs plniva - nejčastěji mramoru a pojiva - cementu. Terazzo vlivem používání ztrácí své vlastnosti a zhoršuje se jeho vzhled.

V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Jak to u nás funguje

 

Jste majitelem nebo uživatelem podlahové plochy z betonu,  drátkobetonu, přírodního  kamene, terazza či dřeva? Poptejte naši profesionální společnost a my Vám podlahu opravíme nebo zrenovujeme nejmodernější švédskou technologií HTC SuperfloorTM

 

Po obdržení poptávky se Vám ozveme a probere s Vámi veškeré podrobnosti o  podlaze a o představě finálního vzhledu.Konzultace je zdarma a probíhá telefonicky, osobně v našem Showroomu nebo přímo u Vás. 

 

Jako jediná firma v regionu střední a východní Evropy nabízíme pro naše potencionální zákazníky testovací vzorek, který provádíme po předchozí konzultaci přímo na Vaší podlaze. Vzorek je obvykle o velikosti cca 4x4m kde provedeme několik variant. V případě následné realizace cenu za provedení vzorku odečteme z konečné faktury.

 

Na základě konzultace a případně provedeného vzorku Vám vyhotovíme konkrétní cenovou nabídku. Nabídka obsahuje vždy konečnou cenu bez dalších skrytých navýšení a poplatků.

 

Realizace zakázky probíhá na základě nabídky a dohody s investorem. Realizace je možná v jednosměnném nebo dvousměnném provozu. Jsme schopni realizovat zakázky s minimálním omezením Vašeho provozu a proces realizace pružně přizpůsobovat Vašim potřebám. Hluk i prašnost jsou minimalizovány použitím nejmodernějších technologií na trhu. Hotové dílo je možné plně užívat ihned po vytvrdnutí finální impregnace. 

Oprava terazzo dlažby

Oprava terazzo dlažby renovací povrchu probíhá v několika krocích. Prvním krokem je oprava spárování dlažby, následuje hrubé přebroušení a srovnání zubování mezi jednotlivými dlaždicemi. Tento krok se provádí mokrou cestou. Následuje suché broušení a leštění. Na závěr doporučujeme použít finální uzavírací impregnaci.

   

Oprava litého terazza

Díky technologii HTC SuperfloorTM je oprava litého teraca velmi snadná. Jako první krok opravy provádíme lokální doplnění poškozených míst a trhlin, dále následuje dle míry poškození hrubé broušení, zpevňující impregnace a finální leštění technologií HTC SuperfloorTM s uzavírací impregnací.