V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Renovace podlah Novem Car Interior Design spol. s r.o HTC Superfloor Platinum - 470m2

V areálu společnosti Novem Car Interior Design spol. s r.o. jsme prováděli renovaci průmyslové betonové podlahy v prostoru "Dýha". Jednalo se o podlahu o výměře 470 m2, kde bylo třeba provést kompletní renovaci podlahy systémem HTC Superfloor Platinum.

Renovace zahrnovala opravy a přetmelení stávajících dilatačních spár a oprav výtluků a děr po montážních otvorech během 3 dnů. Realizaci jsme provedli s vysokým nasazením strojů v nepřetržitém provozu v požadovaném termínu a vysoké kvalitě

Roman Pova,Novem Car Interior Design spol. s r.o., Production manager and head milling :

S firmou Provas Plzeň s.r.o. jsem přišel prvně do kontaktu v roce 2014, když naše firma hledala řešení jak oživit 15 let starou betonovou podlahu poškozenou intezivní průmyslovou výrobou a na některých místech opatřenou neodborným nátěrem. Proběhlo výběrové řízení, kterého se zúčastnila i firma Provas Plzeň s.r.o. V prostoru haly bylo uděláno mnoho vzorků s různou povrchovou úpravou. Nejlépe byl vyhodnocen vzorek firmy Provas s povrchovou úpravou HTC Superfloor Platinum.  Byla provedena první oprava podlahy v rozsahu 1000m2. Od té doby naše firma již opravila více jak 5000m2. Celý výrobní prostor působí dnes mnohem čistějším dojmem. Náklady na údržbu podlahy jsou mnohem nižší, jelikož není potřeba používat žádnou chemii. Mnoho našich zákazníku z řad automobilových výrobců velmi pozitivně hodnotí takto renovované prostory. Renovace touto technologií k poměru cena/kvalita je velmi dobrým řešením.

Adresa: město Touškov
Realizováno: březen 2016
Rozsah prací HTC Superfloor Platinum
původní stav podlahy před renovací
původní stav podlahy před renovací
mechanizace před záhajením prací mechanizace před záhajením prací
první krok broušení první krok broušení
průběh realizace průběh realizace
příprava podkladu pro aplikaci uzavírací impregnace HTC STain Protection příprava podkladu pro aplikaci uzavírací impregnace HTC STain Protection
podlaha po dokončení HTC Superfloor Platinum společností Provas Plzeň s.r.o. podlaha po dokončení HTC Superfloor Platinum společností Provas Plzeň s.r.o.
detail renovované podlahy detail renovované podlahy

Zpět na reference Renovace průmyslových podlah (HTC Superfloor) | Zobrazit všechny reference