Renovace poškozené podlahy - Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje

Renovace části stávající poškozené betonové podlahy v areálu HZS Říčany systémem broušení a leštění HTC Superfloor™ Platinum, celková plocha cca 100 m2. Byla provedena oprava podlahy v pásu určenému pro rozjezd techniky, kde dochází k největšímu zatížení podlahy.

Původní betonová podlaha vykazovala poškození narušením povrchu, v zimním období byla navíc zatížena vsakováním solí z tajícího sněhu. Po provedení povrchové úpravy betonu HTC Superfloor™ Platinum je podlaha odolná proti mechanickému poškození a průniku kapalin do betonové podlahy.

Adresa: Říčany
Realizováno: srpen 2013
Rozsah prací HTC Superfloor Platinum
původní stav podlahy původní stav podlahy
podlaha po dokončené upravě broušením a leštěním  před aplikací impregnace podlaha po dokončené upravě broušením a leštěním před aplikací impregnace
podlaha po opravě podlaha po opravě
HTC Superfloor Platinum HTC Superfloor Platinum

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference

 

Do našeho nově budovaného obchodního týmu hledáme obchodní manažery a obchodníky pro všechny regiony České republiky. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.