Renovace poškozené podlahy - Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje

Renovace části stávající poškozené betonové podlahy v areálu HZS Říčany systémem broušení a leštění HTC Superfloor™ Platinum, celková plocha cca 100 m2. Byla provedena oprava podlahy v pásu určenému pro rozjezd techniky, kde dochází k největšímu zatížení podlahy.

Původní betonová podlaha vykazovala poškození narušením povrchu, v zimním období byla navíc zatížena vsakováním solí z tajícího sněhu. Po provedení povrchové úpravy betonu HTC Superfloor™ Platinum je podlaha odolná proti mechanickému poškození a průniku kapalin do betonové podlahy.

Adresa: Říčany
Realizováno: srpen 2013
Rozsah prací HTC Superfloor Platinum
původní stav podlahy původní stav podlahy
podlaha po dokončené upravě broušením a leštěním  před aplikací impregnace podlaha po dokončené upravě broušením a leštěním před aplikací impregnace
podlaha po opravě podlaha po opravě
HTC Superfloor Platinum HTC Superfloor Platinum

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference