Renovace průmyslové betonové podlahy výrobní hala Kladno - HTC Superfloor Platinum

Realizace renovace a opravy průmyslové betonové podlahy ve výrobním závodě v Kladně. Stávající drátkobetonová průmyslová podlaha vykazující značné poškození výtluky a škrábanci by opravena broušením a leštěním.

Výsledek plně vyhovuje požadavkům investora na hladkou snadno udržovatelnou podlahu bez stop od pneumatik. Provedeno cca 850 m2 renovace podlah HTC Superfloor Platinum

Adresa: Kladno
Realizováno: červenec 2013
Rozsah prací HTC Superfloor Platinum
hrubé broušení podlahy hrubé broušení podlahy
hrubé broušení hrubé broušení
průběh realizace - první leštící krok na polovině plochy průběh realizace - první leštící krok na polovině plochy
leštěná podlaha leštěná podlaha
podlaha po impregnaci podlaha po impregnaci
podlaha po impregnaci podlaha po impregnaci

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference

 

Do našeho nově budovaného obchodního týmu hledáme obchodní manažery a obchodníky pro všechny regiony České republiky. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.