V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Tónovaný beton Bet-ton

Představujeme vám revoluční spojení barevného betonu s dokonalou povrchovou úpravou HTC SuperfloorTM. Podlahový systém Bet-ton společnosti PROVAS Plzeň, s.r.o. vám nabízí špičkové spojení nejnovějších technologií ve výrobě a zpracování betonové směsi a švédské technologie HTC Superfloortm broušení a leštění betonu. Tímto postupem vzniká originální produkt, který splňuje nejnáročnější požadavky na kvalitu i vzhled moderní podlahy bytových i nebytových prostor. Podlaha má velmi dlouhou životnost s vysokou pevností, což snižuje potřebu údržby a tím i ekologickou zátěž na minimum.

V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Jak to u nás funguje

 

Jste majitelem nebo uživatelem podlahové plochy z betonu,  drátkobetonu, přírodního  kamene, terazza či dřeva? Poptejte naši profesionální společnost a my Vám podlahu opravíme nebo zrenovujeme nejmodernější švédskou technologií HTC SuperfloorTM

 

Po obdržení poptávky se Vám ozveme a probere s Vámi veškeré podrobnosti o  podlaze a o představě finálního vzhledu.Konzultace je zdarma a probíhá telefonicky, osobně v našem Showroomu nebo přímo u Vás. 

 

Jako jediná firma v regionu střední a východní Evropy nabízíme pro naše potencionální zákazníky testovací vzorek, který provádíme po předchozí konzultaci přímo na Vaší podlaze. Vzorek je obvykle o velikosti cca 4x4m kde provedeme několik variant. V případě následné realizace cenu za provedení vzorku odečteme z konečné faktury.

 

Na základě konzultace a případně provedeného vzorku Vám vyhotovíme konkrétní cenovou nabídku. Nabídka obsahuje vždy konečnou cenu bez dalších skrytých navýšení a poplatků.

 

Realizace zakázky probíhá na základě nabídky a dohody s investorem. Realizace je možná v jednosměnném nebo dvousměnném provozu. Jsme schopni realizovat zakázky s minimálním omezením Vašeho provozu a proces realizace pružně přizpůsobovat Vašim potřebám. Hluk i prašnost jsou minimalizovány použitím nejmodernějších technologií na trhu. Hotové dílo je možné plně užívat ihned po vytvrdnutí finální impregnace. 

Bet-ton vyrábíme v několika různých úrovních tak, abychom uspokojili široké spektrum našich zákazníků. Bet-ton standart je vhodný do garáží, dílen, laboratoří, zázemí administrativních a kancelářských budov. Nejvyšší úroveň Bet-ton color plus je vhodná do společenských, reprezentativních prostor, restaurací a barů nebo designových prostor.

Technická data: Pevnost betonu je 35 MPa, což odpovídá dle evropské normy ČSN EN 206-1 minimálně třídě C 25/30. Směs pro podlahy Bet-ton se vyrábí v betonárnách. Zároveň je u všech betonových směsí pro podlahy Bet-ton kladen velký důraz na vysokou kvalitu vstupních surovin (kamenivo, písek, cement, chemie).

Typy Bet-tonu

  • Bet-ton Standard - používá se standartní neprobarvená směs s následnou povrchovou úpravou HTC Superfloor, kterou je možné provést v několika stupních lesku. Jednotlivé koncepty jsou vhodné pro širokou škálu aplikací od průmyslových hal přes dílny autoservisů nebo dílen řemeslníků, lehkou výrobu, garáže bytových a rodinných domů, společné prostory bytových domů,  administrativní centra, ordinace a budovy občanské vybavenosti.
  • Bet-ton Color - pro tuto variantu se používá standartní probarvená směs, kterou naši technici připraví ve velkém množství nabízených barev (černá, hnědá, červená, oranžová, žlutá, modrá, zelená…). Varianta Bet-ton Color je určena do reprezentativních nebo bytových prostor.
  • Bet-ton Color plus - používá se standartní probarvená směs v kombinaci s barevným kamenivem, fosforovým granulátem nebo skleněným barevným střepem. Použití Bet-ton Color plus přichází je vhodné také v případě, kdy si zákazník nevybere ze škály barev a odstínů varianty Bet-ton Color. Tato varianta je samozřejmě časově náročnější, ale vede ve většině k absolutní spokojenosti zákazníka.  

Logo a název Bet-ton je složenina slov BETton a TÓNnovaný

.

 

 

 

Bet-ton color Bet-ton color
Bet-ton color s logem Bet-ton color s logem
Bet-ton color Bet-ton color
Bet-ton color Bet-ton color
Bet-ton standard Bet-ton standard
Bet-ton standard Bet-ton standard