Renovace žulové podlahy - Katastrální úřad Praha, 385 m2

V průběhu měsíce srpna jsme prováděli renovaci žulové podlahy na Katastrálním úřadu v Praze Kobylisích. Jednalo se již o druhou akci v areálu, tenkrát proběhla renovace vstupu do budovy, schodiště k přepážkové hale a restaurace. Celkově se jednalo o cca 385 m2. Akce proběhla s minimálním omezením provozu úřadu od čtvrtka do neděle. Jednalo se o kompletní renovaci podlahy z žulových desek, výměnu několika dlaždic, opravu dilatačních spar. Práce jsme prováděli pod vodou s následným odsáváním odbroušeného kalu. Výsledná podlahu si prohlédněte v galerii. 

Adresa: Praha Kobylisy
Realizováno: srpen 2017
Rozsah prací Oživení povrchů podlah
průběh realizace průběh realizace
zrenovovaná podlaha zrenovovaná podlaha
zrenovovaný žulová podlaha zrenovovaný žulová podlaha
schody po renovaci schody po renovaci

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference