Renovace žulové dlažby, Katastrální a zeměměřičské úřady Praha - 450 m2

Renovace žulových podlah na katastrálním a zeměměřičském úřadě v Praze Kobylisech, probíhala v průběhu měsíce října bez omezení provozu úřadu. Zakázka o rozsahu cca 450 mbyla realizována během 2 víkendů. Účelem zakázky byla renovace silně poškozené a zatěžované žulové podlahy v klientské hale s přepážkami a na přilehlém ochozu.

Provedli jsme přebroušení a leštění žuly, včetně provedení uzavírací protiskluzové impregnace. V rámci zakázky jsme také prováděli zbroušení a sjednocení vyvýšené části podlahy v místě objektové dilatace do roviny odpovídající původní podlaze.

Adresa: Praha kobylisy
Realizováno: říjen 2016
Rozsah prací HTC Superfloor Platinum
detail průběhu mokrého broušení detail průběhu mokrého broušení
podlaha před impregancí po dokončení broušení a leštění podlaha před impregancí po dokončení broušení a leštění
detail části chodby detail části chodby
celkový podhled na klientskou halu celkový podhled na klientskou halu
Klientská hala s přepážkami Klientská hala s přepážkami

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference

 

Do našeho nově budovaného obchodního týmu hledáme obchodní manažery a obchodníky pro všechny regiony České republiky. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.