Renovace žulové dlažby, Katastrální a zeměměřičské úřady Praha - 450 m2

Renovace žulových podlah na katastrálním a zeměměřičském úřadě v Praze Kobylisech, probíhala v průběhu měsíce října bez omezení provozu úřadu. Zakázka o rozsahu cca 450 mbyla realizována během 2 víkendů. Účelem zakázky byla renovace silně poškozené a zatěžované žulové podlahy v klientské hale s přepážkami a na přilehlém ochozu.

Provedli jsme přebroušení a leštění žuly, včetně provedení uzavírací protiskluzové impregnace. V rámci zakázky jsme také prováděli zbroušení a sjednocení vyvýšené části podlahy v místě objektové dilatace do roviny odpovídající původní podlaze.

Adresa: Praha kobylisy
Realizováno: říjen 2016
Rozsah prací HTC Superfloor Platinum
detail průběhu mokrého broušení detail průběhu mokrého broušení
podlaha před impregancí po dokončení broušení a leštění podlaha před impregancí po dokončení broušení a leštění
detail části chodby detail části chodby
celkový podhled na klientskou halu celkový podhled na klientskou halu
Klientská hala s přepážkami Klientská hala s přepážkami

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference