Renovace betonových podlah Novem Car Interior Design spol. s r.o. - renovace pod strojem

Do stávající  HTC Superfloor Platinum  v místě po přestěhovaném stroji, jsme provedli doleštění původní podlahy. Vzhledem k charakteru broušených a leštěných podlah není problém s napojováním jednotlivých etap nebo celků.

Realizace proběhla na cca 40 m2 plochy. Po dokončení prací je výsledná podlaha jednolitá bez jakýchkoliv patrných stop po předchozím stavu.

Roman Pova, Novem Car Interior Design spol. s r.o., Production manager and head milling:

S firmou Provas Plzeň s.r.o. jsem přišel prvně do kontaktu v roce 2014, když naše firma hledala řešení jak oživit 15 let starou betonovou podlahu poškozenou intezivní průmyslovou výrobou a na některých místech opatřenou neodborným nátěrem. Proběhlo výběrové řízení, kterého se zúčastnila i firma Provas Plzeň s.r.o. V prostoru haly bylo uděláno mnoho vzorků s různou povrchovou úpravou. Nejlépe byl vyhodnocen vzorek firmy Provas s povrchovou úpravou HTC Superfloor Platinum.  Byla provedena první oprava podlahy v rozsahu 1000m2. Od té doby naše firma již opravila více jak 5000m2. Celý výrobní prostor působí dnes mnohem čistějším dojmem. Náklady na údržbu podlahy jsou mnohem nižší, jelikož není potřeba používat žádnou chemii. Mnoho našich zákazníku z řad automobilových výrobců velmi pozitivně hodnotí takto renovované prostory. Renovace touto technologií k poměru cena/kvalita je velmi dobrým řešením.

Adresa: Novem Car Interior Design spol. s r.o.
Realizováno: říjen 2015
Rozsah prací HTC Superfloor Platinum
původní stav podlahy pod původním umístění stroje původní stav podlahy pod původním umístění stroje
původní stav podlahy původní stav podlahy
Broušení původního ohraničení stroje Broušení původního ohraničení stroje
rozbroušená podlaha rozbroušená podlaha
HTC Superfloor Platinum HTC Superfloor Platinum
HTC Superfloor Platinum HTC Superfloor Platinum
HTC Superfloor Platinum HTC Superfloor Platinum

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference