HTC Superfloor Silver - stání pro zemědělskou techniku

Realizace HTC Superfloor Silver na stávající betonovou podlahu v dílně pro opravy zemědělské techniky. Provedení podlahy o celkové výměře 56 m2 trvalo 2 dny. Podlaha byla realizována včetně výplně pórů a speciální dvouvrstvé impregnace HTC Stain Protection Pore primer a HTC Stain Protection pro zvýšení odolnosti podlahy proti úkapům oleje a dalších provozních kapalin. 

Adresa: Starý Smolivec
Realizováno: červen 2016
Rozsah prací HTC Superfloor Silver
původná stav podlahy před provedením HTC Superfloor Silver původná stav podlahy před provedením HTC Superfloor Silver
broušení podlahy - odhalování struktury kameniva broušení podlahy - odhalování struktury kameniva
příprava pro provedení výplně pórů příprava pro provedení výplně pórů
přetmelená podlaha přetmelená podlaha
stav před / po stav před / po
HTC Superfloor Silver realizováno společností Provas Plzeň s.r.o. HTC Superfloor Silver realizováno společností Provas Plzeň s.r.o.

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference

 

Do našeho nově budovaného obchodního týmu hledáme obchodní manažery a obchodníky pro všechny regiony České republiky. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.