Příprava podkladu Plzeň - posilovna HULK

Příprava podkladu původních teracových dlaždic pro položení koberců v prostorech fitness centra HULK. Stávající podlaha je tvořena terazzo dlažbou, která byla položena s velkými nerovnostmi. Požadavkem zákazníka bylo zbroušení nerovnoměrně položené dlažby tak, aby bylo možné položit zátěžové koberce.

Pro broušení jsme použili metodu rovnání podkladu pomocí speciálních nástrojů pro rovnání podkladů pod vodou. Výsledkem je perfektně zbroušená stávající terazzo dlažba. Celková výměra broušení 320 m2

Adresa: Plzeň
Realizováno: prosinec 2015
Rozsah prací Příprava podkladu, Terazzo
původní stav podlahy původní stav podlahy
rovnání křivě položené dlažby pod vodou rovnání křivě položené dlažby pod vodou
zbroušená podlaha zbroušená podlaha
detail zbroušené dlažby
detail zbroušené dlažby
zbroušená podlaha
zbroušená podlaha

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference