Povrchová úprava nové podlahy - systém OBTEGO ManuPro a OBTEGO R-40, 1700m2

V areálu společnosti Scherdel REAL s.r.o. jsme v lednu 2017 prováděli úpravu nově realizované průmyslové betonové podlahy. Nová betonová podlaha provedená při výstavbě haly nedopovídala kvalitativním ani estetickým požadavkům investora. Dle návrhu dodavatele impregnací byly provedeny dvě povrchové úpravy podlahy v objektu. V první části objektu zázemí údržby o velikosti cca 200m2 jsme provedli probarvenou verzi impregnace OBTEGO R-40. Nejprve bylo nutné odstranit tzv. "curing", který byl nevhodně použit pro uzavření podlahy jedním brusným krokem pod vodou, na takto připravený podklad jsme aplikovali speciální probarvenou impregnaci na bázi vodního skla OBTEGO R-40. V druhé výrobní části haly o velikosti cca 1500m2 byla realizována odolnější nebarvená kombinace impregnací, systém OBTEGO ManuPro. Nejprve bylo opět nutné odstranit tzv" curing" z podlahy jedním brusným krokem pod vodou, následovala úprava podlahy leštícím krokem pro dosažení potřebného stavu podkladu. Dalším krokem byla dvojnásobná aplikace podkladní vrstvy impregnace a aplikace speciální uzavírací impregnace.  Společnost Provas Plzeň s.r.o. ve spolupráci s výrobcem speciálních impregnací a jeho českým zastoupením, provedla  první realizaci tohoto typu povrchové úpravy v České republice. 

 

Adresa: Bor u Tachova
Realizováno: leden 2017
Rozsah prací OBTEGO ManuPro/OBTEGO R-40
srovnání stavu podlahy ve výrobní části haly před a po naší práci
srovnání stavu podlahy v zázemí údržby před a po naší práci
detail podlahy ve výrobní části haly
aplikace probarvené impregance
zázemí údržby po aplikaci impregnace

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference