Diamantové čištění podlahy - oživení povrchů podlah

Nabízíme nové revoluční  řešení pro renovaci kamenných, keramických, terazzo a PVC povrchů podlah. Naším systémem založeném na skandinávské technologii a kvalitě oživíme poškozené a silně opotřebené podlahy všech typů. Diamantové čištění  je jednoduché a ekologické řešení, které odstraní skvrny, škrábance a praskliny, jež vypadají jako pomerančová kůra, pomocí speciálních švédských čistících strojů a čisté vody. Nevyměňujte starou podlahu, stačí ji zrenovovat!

Jak diamantové čištění probíhá? Během jednoho dne provedeme v závislosti na znečištění podlahy 1-3 kroky diamantového čištění, které oživí vzhled podlahy. Spolu s tímto oživením doporučujeme provedení uzavírací impregnace, která zaručí zachování vzhledu zrenovované podlahy po dlouhou dobu.

oživení terazzo dlažby
oživení terazzo dlažby
oživení linolea
oživení linolea
podlaha z keramické dlažby před diamantovým čištěním podlaha z keramické dlažby před diamantovým čištěním
podlaha z keramické dlažby po prvním kroku diamantového  čištění podlaha z keramické dlažby po prvním kroku diamantového čištění
oživená podlaha z keramické dlažby
oživená podlaha z keramické dlažby
ruční diamantové čištění hůře přístupných míst ruční diamantové čištění hůře přístupných míst
srovnání původní stavu a oživené dlažby srovnání původní stavu a oživené dlažby
dlažba po oživení, v levé části s aplikovanou impregnací dlažba po oživení, v levé části s aplikovanou impregnací

Kontaktujte nás

V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference