O nás

PROVAS Plzeň s.r.o.

 

PROVAS Plzeň s.r.o. je společnost specializující se výhradně na aplikaci technologie HTC Superfloor™ pro renovace průmyslových podlah, opravy betonových podlah, opravy podlah z litého terazza a terazzo dlažby a renovace podlah z přírodního kamene . Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. prošla v roce 2015 nejvyšším školením od výrobce technologie HTC Sweden AB. Následně jsme od roku 2017 "Certifikovaný zhotovitel HTC Superfloor™". Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. je autorem a výhradním realizátorem produktu BET-TON - barevné leštěné betonové podlahy pro reprezentativní, administrativní, občanské a veřejné stavby. Na inovacích, výzkumu a vývoji nových produktů probíhá spolupráce s vědeckým týmem Nové technologie-výzkumné centrum - NTC Západočeské university v Plzni

 strojní vybavení

Odběr novinek

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference

 

Do našeho nově budovaného obchodního týmu hledáme obchodní manažery a obchodníky pro všechny regiony České republiky. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.