V případě zájmu nám napište na e-mail info@provasplzen.cz. Nebo jen zavolejte a zeptejte se na podrobnější informace: 776 700 067.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

O nás

PROVAS Plzeň s.r.o.

PROVAS Plzeň, s. r. o. je společnost specializující se výhradně na aplikaci technologie HTC Superfloor™ pro renovace průmyslových podlah, opravy betonových podlah, opravy podlah z litého terrazza a terrazzo dlažby a renovace podlah z přírodního kamene. Od roku 2018 jsme naše portfolio rozšířili o realizaci designových podlah, v rámci kterých provádíme realizace nových ploch z litého terrazza, designové brusitelné stěrky TRU a leštěný cementový potěr Granidur od společnosti KORODUR.

V rámci zkvalitňování našich služeb a profesionálního růstu požíváme vybavení a materiály od kvalitních dodavatelů s dlouhou historií. Pravidelně se zúčastňujeme školení a kurzů.Společnost  Provas Plzeň s.r.o. prošla v roce 2015 nejvyšším školením od výrobce technologie HTC Sweden AB. Následně jsme od roku 2017 "Certifikovaný zhotovitel HTC Superfloor™". 

Jsme autorem a výhradním realizátorem produktu BET-TON - barevné leštěné betonové podlahy pro reprezentativní, administrativní, občanské a veřejné stavby.

Na inovacích, výzkumu a vývoji nových produktů probíhá spolupráce s vědeckým týmem Nové technologie - výzkumné centrum - NTC Západočeské univerzity v Plzni.

 

Certifikáty a školení

V rámci poskytování nejvyšší možné kvality se pravidelně účastníme školení a akademií pořádaných výrobci a garanty námi používaných technologií. Jsme držiteli certifikátu prověřená společnost 2016 Centra výzkumu názorů klientů s.r.o.

certifikát provas
certifikát provas
certifikát provas
certifikát provas
certifikát provas
certifikát provas
certifikát provas
certifikát provas
certifikát provas
certifikát provas