O nás

PROVAS Plzeň s.r.o.

 

PROVAS Plzeň, s. r. o. je společnost specializující se výhradně na aplikaci technologie HTC Superfloor™ pro renovace průmyslových podlah, opravy betonových podlah, opravy podlah z litého terazza a terazzo dlažby a renovace podlah z přírodního kamene.

Společnost PROVAS Plzeň, s. r. o. prošla v roce 2015 nejvyšším školením od výrobce technologie HTC Sweden AB. Následně jsme od roku 2017 "Certifikovaný zhotovitel HTC Superfloor™". 

Společnost PROVAS Plzeň, s .r. o. je autorem a výhradním realizátorem produktu BET-TON - barevné leštěné betonové podlahy pro reprezentativní, administrativní, občanské a veřejné stavby.

Na inovacích, výzkumu a vývoji nových produktů probíhá spolupráce s vědeckým týmem Nové technologie-výzkumné centrum - NTC Západočeské univerzity v Plzni.

 strojní vybavení

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference