Renovace betonových podlah Novem Car Interior Design spol. s r.o. - etapa II.

Druhá etapa renovace průmyslových betonových podlah v areálu společnosti Novem Car Interior Design, proběhla v několika celcích v celkové výměře přes 3000 m2.

Během prací bylo renovováno několik druhů stávajících betonových podlah (drátkobetonová průmyslová podlaha, podlaha z válcovaného betonu, průmyslová podlaha s epoxidovým nátěrem). Veškeré podlahy byly sjednoceny do podoby HTC Superfloor™ Platinum

Roman Pova, Novem Car Interior Design spol. s r.o., Production manager and head milling:

S firmou Provas Plzeň s.r.o. jsem přišel prvně do kontaktu v roce 2014, když naše firma hledala řešení jak oživit 15 let starou betonovou podlahu poškozenou intezivní průmyslovou výrobou a na některých místech opatřenou neodborným nátěrem. Proběhlo výběrové řízení, kterého se zúčastnila i firma Provas Plzeň s.r.o. V prostoru haly bylo uděláno mnoho vzorků s různou povrchovou úpravou. Nejlépe byl vyhodnocen vzorek firmy Provas s povrchovou úpravou HTC Superfloor Platinum.  Byla provedena první oprava podlahy v rozsahu 1000m2. Od té doby naše firma již opravila více jak 5000m2. Celý výrobní prostor působí dnes mnohem čistějším dojmem. Náklady na údržbu podlahy jsou mnohem nižší, jelikož není potřeba používat žádnou chemii. Mnoho našich zákazníku z řad automobilových výrobců velmi pozitivně hodnotí takto renovované prostory. Renovace touto technologií k poměru cena/kvalita je velmi dobrým řešením.

Adresa: město Touškov
Realizováno: leden-červenec 2015
Rozsah prací HTC Superfloor Platinum
původní stav podlah původní stav podlah
podlaha po renovaci HTC Superfloor podlaha po renovaci HTC Superfloor
podlaha s epoxidovým nátěrem podlaha s epoxidovým nátěrem
podlaha po renovaci HTC Superfloor podlaha po renovaci HTC Superfloor
původní stav podlahy původní stav podlahy
podlaha po provedení HTC Superfloor podlaha po provedení HTC Superfloor
podlaha po provedení HTC Superfloor podlaha po provedení HTC Superfloor
podlaha po provedení HTC Superfloor podlaha po provedení HTC Superfloor
podlaha po provedení HTC Superfloor podlaha po provedení HTC Superfloor
HTC Supefloor Platinum x původní epoxidový nátěr HTC Supefloor Platinum x původní epoxidový nátěr

Zpět na reference Reference | Zobrazit všechny reference

Významní klienti

 

 

Co o nás napsali naši klienti?

Jiří Procháska,U Pilouse výrobce nábytku

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. u nás realizovala tři zakázky.Renovaci staré silně poškozené podlahy pod lisem, novou podlahu s úpravou HTC Superfloor™ Bronze ve skladovací hale a nejvyšší koncept HTC Superfloor™ Platinum v našem novém showroomu. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.

Petr Koutský, DaV system s.r.o.

Společnost PROVAS Plzeň s.r.o. provedla velice solidní práci. Vstřícný přístup ve fázi projektu a příprav, rychlé provedení akce, špičkový výsledek. Dohodnutá cena bez navýšení, dohodnuté termíny dodrženy. Po dvou letech provozu nevykazuje podlaha vady.

  

zobrazit další reference